Думки про хороше

Назар Рудой

Ми всі є головними винуватцями того, що відбувається з нами в житті. Відбувається, щось хороше – вітаю, ви робите багато хорошого, погане – вітати не буду, проте, ситуація аналогічна. Звичайно, бувають і погані обставини в які ми потрапляємо випадково але, якщо ви робите багато хорошого в житті, то виправлення даних обставин буде швидким та безболісним.
До чого я це все веду, справа в тому, що останнім часом досить часто доводиться чути від сторонніх людей, що хтось винен в їхніх проблемах, в цій країні ловити нічого і тд. Але в мене чомусь не виникає таких думок, бо у всіх своїх негараздах винен я сам і ніхто мені в цьому не допомагає. І я, не подумайте, що якийсь мазохіст, радий тим негараздам які відбуваються зі мною. Кожен з них допоміг мені розібратися чи зрозуміти щось і вже після вирішення його я ставав більш досвідченим, а це є добре. Ось такий своєрідний вид принципу айкідо, використання сили супротивника проти нього, допомагає знаходити хороше в нехороших речах. (Спочатку написав про принцип айкідо, а лише потім загуглив про нього, але — вгадав. Ще один невеличкий приклад хороших речей, які відбуваються в житті.)
За останні 3 роки в моєму житті сталася просто непристойна кількість хороших подій і зустрічей. І я безмежно вдячний Богу за них, адже ці події та зустрічі прямо чи опосередковано наближали мене до реалізації цілей.
Тож як висновок хочеться сказати, робіть хороше іншим людям, тваринам, природі. І обов’язково це Вам повернеться вдекілька разів сильнішим результатом, але тільки за умови, що ви не будете очікувати хорошого у відповідь.))

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *